Peeling ciała

Peeling ciała

To zabieg złuszczania martwego naskórka kosmetykami peelingującymi na bazie cukru lub soli ( peelingi cukrowe i solne). Zabieg działa oczyszczająco i przygotowuje skórę na aplikację dalszych składników aktywnych w skórę jak balsamy, masła, maski. Skóra po peelingu jest gładka, oczyszczona i przyjemna w dotyku. Wiele kosmetyków peelingujących zawiera w swoim składzie mocno natłuszczające i nawilżające składniki.

więcej

Organique SPA Academie

Organique SPA Academie

  • Kawa – energia i wyszczuplenie 
  • Kozie mleko % Lychee – S.O.S ukojenie i regeneracja
  • Czekolada – relaks i ujędrnienie 
  • Żurawina – rewitalizacja i odmłodzenie
  • Miód – detoksykacja i odżywienie 

więcej

Masaż rosyjski miodem

Masaż Rosyjskim Miodem

Ekskluzywny zabieg na bazie miodu naturalnego, który przywraca skórze równowagę , głęboko ją oczyszcza i aktywnie odmładza. Ma działanie przeciwzapalne, łagodzi ból, zmniejsza napięcie mięśni, a także przyspiesza regenerację naskórka. Masaż miodem jest polecany w terapii antycellulitowej.

więcej

Masaż kamieniami

Masaż gorącymi kamieniami

Forma oddziaływania na organizm, która wykorzystuje bodźce mechaniczne w postaci ucisku na tkanki w celu wywołania fizjologicznych odczynów. Dodatkowo masaż ciepłymi kamieniami wpływa na rozszerzanie się naczyń krwionośnych, a co za tym idzie, zwiększa przepływ krwi przez mięśnie, przyspieszając dostarczanie substancji odżywczych i równocześnie powoduje sprawniejsze wydalanie produktów przemiany materii. Masaż ma działanie wyciszające i rozluźniające.

więcej

Top