Woskiem – paskowa Depileve

Woskiem – paskowa Depileve

Klasyka depilacji. Płynna konsystencja wosku umożliwia rozprowadzanie go cienką warstwą. Idealny do depilacji dużych obszarów (nogi, uda) do każdego rodzaju skóry. Bezzapachowy. Składniki aktywne: Żywica sosny poprawia przyczepność wosku do włosów. Olejek rycynowy łagodzi podrażnienia skóry, uelastycznia wosk.

więcej

Woskiem – bezpaskowa Depileve

Woskiem – bezpaskowa Depileve

Nowy wosk z gatunku film wax, depilacja bez pasków, opracowany specjalnie do depilacji bikini oraz małych delikatnych powierzchni jak wąsik. broda. Formuła wzbogacona masłem kakaowym, które chroni, nawilża i regeneruje skórę oraz olejem z owsa o działaniu łagodzącym. Szybkoschnący!

więcej

Laserem diodowym LIGHT SHEER

Laser diodowy LightSheer

Amerykańskiej firmy Lumenis jest najnowocześniejszym na rynku urządzeniem do usuwania zbędnego owłosienia. Posiada honorowany na całym świecie certyfikat bezpieczeństwa i jakości wydany przez amerykańską Agencję ds. Żywności i Leków a w marcu zeszłego roku LightSheer Diode Laser System został uznany za najlepsze urządzenie do laserowej depilacji na Kongresie Amerykańskiego Towarzystwa Dermatologicznego w San Francisco.

więcej

Top