Manicure japoński

Manicure japoński

Podbija salony kosmetyczne  ma swoją bogatą historię. Manicure określany w literaturze fachowej jako P Shine (nazwa ta jest kojarzona również z japońską firmą kosmetyczną, która rozpropagowała ten rodzaj zabiegu na świecie) narodził się przed ponad czterystu laty. Jego inicjatorkami okazały się  japońskie arystokratki zastanawiające się, jakie działania podejmować, aby ich paznokcie wyglądały naprawdę wyjątkowo.

więcej

Manicure tradycyjny

Manicure tradycyjny

Różne kształty i kolory paznokci zmieniają się w zależności od obowiązującej mody. Jednak niezmienne pozostaje pragnienie, aby były piękne, zadbane i zdrowe. Jeśli będziesz umiała prawidłowo wykonać manicure, twoje paznokcie właśnie takie będą!

Zmienione lub brzydko wyglądające paznokcie są najczęściej efektem ich niewłaściwej pielęgnacji, kontaktu z detergentami lub zwykłych zaniedbań. Właściwa pielęgnacja i odpowiednio wykonane zabiegi przywrócą twoim paznokciom ładny wygląd.

więcej

Manicure VINYLUX CND

Manicure VINYLUX CND

Nowoczesna formuła zapewnia wysoki połysk lakieru bez efektu matowienia, a plastyczna konsystencja mocno przylega do płytki zapobiegając odpryskiwaniu i ścieraniu. Ponadto lakier wysycha w 60 sekund a nasycone pigmentami barwy pokrywają płytkę intensywnym kolorem już po jednokrotnym użyciu Jest bezpieczny dla płytki bo nie zawiera szkodliwego toluenu i formaldehydu.

więcej

Manicure hybrydowy

Manicure hybrydowy to obecnie najbardziej popularny manicure jaki stosuje się w Salonach kosmetycznych. Lakiery hybrydowe są trwałe, odporne na odpryśnięcie i w tysiącach kolorów. Paznokcie pomalowane takim lakierem cechuje trwałość oraz odporność na uszkodzenia. Manicure hybrydowy utrzymuje się na paznokciach około trzech tygodni. Jest to więc idealne rozwiązanie dla kobiet, które cenią sobie oszczędność czasu.

więcej

Manicure żelowy

Żel daje dużo możliwości. Można nim od razu przedłużyć paznokcie, bez zapuszczania, które czasem trwa bardzo długo. Za pomocą żelu uzyskamy piękne, cienkie i w różnym kształcie paznokcie. Odchodzi się obecnie od popularnych jeszcze do niedawna tipsów, teraz paznokcie przedłuża się na specjalnych szablonach, samym żelem. To o wiele bezpieczniejsza metoda. Jest ona trwalsza od hybrydowej, chociaż paznokcie wyglądają mniej naturalnie niż w przypadku hybrydy. Paznokieć żelowy musi być odpowiednio przygotowany i odporny na uszkodzenia mechaniczne.

więcej

Pedicure

Pedicure

Stopy wyglądają najefektowniej, gdy ich paznokcie są ładnie ozdobione. W tym sezonie masz pełną dowolność w wyborze kolorowych lakierów. Nosi się niemal każdy. Nie zwlekaj więc dłużej i razem z nami zrób swój wakacyjny pedicure.

więcej

Zabiegi parafinowe na dłonie i stopy

Zabiegi parafinowe na dłonie i stopy

Zadbane dłonie to idealne rozwiązanie problemów ze zniszczoną skórą rąk. Osoby borykające się z suchym i popękanym naskórkiem na dłoniach, mogą odetchnąć. Po zabiegu z wykorzystaniem parafiny od razu zobaczymy różnicę. Dłonie staną się miękkie i cudownie gładkie. Efekt tego zabiegu utrzymuje się do kilku dni. Parafina na dłonie w domu polecana jest przede wszystkim w porze chłodnej (jesień, zima) ze względu na swoje mocno rozgrzewające działanie.

więcej

Top