ICOONE na twarz szyję i dekolt

Mezoterapia igłowa

Wyjątkowe zabiegi wykonywane na okolice dekoltu, szyi. twarzy, konturów ust i oczu. Efekt liftingu bez użycia igły i skalpelu.

Kompletny cykl zabiegowy. Niezwykle przyjemny i efektywny zabieg trwa od 40-60 minut. Rezultaty są zauważalne od razu po pierwszej sesji. Zwykle cykl składa się z 10-15 zabiegów. Może trwać kilka tygodni lub krócej w przypadku zabiegów wykonywanych codziennie.

Zabieg na twarz, szyję i dekolt wykonuje się dwiema głowicami:

  • Głowica Robomini to najmniejsza na świecie zmotoryzowana głowica przeznaczona do pracy na twarzy, szyi i dekolcie oraz na trudno dostępnych obszarach na ciele. Wykorzystywana bardzo często przy pracy na bliznach, przykurczach, zapaleniu ścięgien.
  • Głowica Robomikro z 3 różnymi mikro końcówkami przeznaczona jest do pracy na twarzy, bezpośrednio na powiekach (jedyne urządzenie na rynku, które daje możliwość pracy bezpośrednio na powiece górnej i dolnej), ustach, zmarszczkach a dzięki zastosowaniu multi mikrostymulacji mamy gwarancję efektów zabiegowych z zachowaniem ogromnego szacunku dla skóry.Robomikro – z trzema różnymi mikrokońcówkami.

Top