Masaż leczniczy

Masaż leczniczy

Zabieg pozwalający w jak najdłuższym czasie utrzymać pełną sprawność fizyczną i psychiczną. Pomaga w likwidacji różnego rodzaju nerwobóli, napięć mięśniowych oraz dyskopatii. Prawidłowe oddychanie, odżywianie i ćwiczenia są najlepszym lekarstwem na przedłużenie młodości, a masaż leczniczy ma za zadanie wspomóc proces dochodzenia do zdrowia, gdyż pozwala na wykrycie i zlikwidowanie napięć w ciele, które najczęściej prowadzą do chorób.

więcej

Drenaż limfatyczny

Drenaż limfatyczny

Jego celem jest rozprowadzenie limfy /chłonki/ w organizmie. Przeciwdziała powstaniu obrzęków czy cellulitu lub prowadzi do zmniejszenia już istniejących.

więcej

Masaż relaksacyjny

Masaż relaksacyjny

W połączeniu z muzykoterapią, aromaterapią i wyciszeniem, stanowią skuteczną metodę relaksacji i rewitalizacji. Masaż pozwala osiągnąć rozluźnienie mięśni bez odczucia bólu, natomiast stan głębokiego relaksu przywraca wewnętrzną harmonię i łagodzi napięcia.

więcej

Masaż kobiety w okresie prenatalnym

Masaż kobiety w okresie prenatalnym.

Okres ciąży to czas niezwykły, ciało kobiety zmienia się i wymaga specjalnej pielęgnacji. Masaż dla kobiet w ciąży pomaga przeżyć ten czas w zdrowiu i dobrej kondycji fizycznej i psychicznej. Zapobiega powstawaniu rozstępów, dolegliwości bólowych oraz obrzęków, a przyszłej mamie pozwala się zrelaksować i cieszyć się macierzyństwem. Kosmetyki z serii KOZIE MLEKO & LYCHEE świetnie spełniają wszystkie wymagania dla kobiet w tym szczególnym okresie.

więcej

Masaż gorącymi kamieniami

Masaż antystresowy gorącymi kamieniami

Forma oddziaływania na organizm, która wykorzystuje bodźce mechaniczne w postaci ucisku na tkanki w celu wywołania fizjologicznych odczynów. Dodatkowo masaż ciepłymi kamieniami wpływa na rozszerzanie się naczyń krwionośnych, a co za tym idzie, zwiększa przepływ krwi przez mięśnie, przyspieszając dostarczanie substancji odżywczych i równocześnie powoduje sprawniejsze wydalanie produktów przemiany materii. Masaż ma działanie wyciszające i rozluźniające.

więcej

Refleksoterapia twarzy, głowy i stóp

Refleksoterapia stóp i twarzy

Metoda ta polega na leczniczym działaniu masażu. Na stopach i twarzy znajdują się punkty i obszary przyporządkowane poszczególnym narządom. Jeśli któryś niedomaga, wystarczy odpowiednio uciskać określone miejsca, by samopoczucie uległo poprawie. Refleksoterapia to nauka znana już w starożytności. Obecnie przeżywa swój renesans na Zachodzie i jest niezwykle efektywną formą terapeutyczną. Refleksoterapia jest holistyczną metodą leczenia i traktuje człowieka jako niepodzielną całość obejmującą ciało, umysł i ducha.

więcej

Masaż przeciwzmarszczkowy – liftingujący twarzy i szyi

Lifting bez skalpela

Manualne techniki terapeutyczne pobudzają krążenie krwi i limfy na poziomie twarzy. Specjalne techniki pracy na mięśniach twarzy pobudzają komunikację nerwową. Mięśnie otrzymują właściwą stymulację, a dzięki temu poprawia się również napięcie i jędrność skóry. Zapobiegamy w ten sposób powstawaniu nowych zmarszczek i wygładzamy już istniejące. Przywracamy naturalny owal twarzy. Terapia przeciwzmarszczkowa powinna być wykonywana co drugi dzień dla lepszego efektu. Jest to intensywny masaż połączony z akupresurą oraz stymulacją głowy ( mózg, czepiec ścięgnisty, ciało migdałowate).

więcej

Masaż hinduski głowy

To głęboko odprężający masaż oparty na hinduskiej tradycji masażu głowy. Głowa, szyja i barki to części ciała, w których kumuluje się stres całego dnia.

więcej

Top