O mnie

Z marzeń, inspiracji i doświadczeń powstał Salon ARS VITA Zdrowie i Uroda. ARS VITA- sztuka życia, to holistyczne podejście do Klienta, który korzystając z naszych usług pragnie dobrego samopoczucia oraz pięknego wyglądu.

ARS VITA ZDROWIE I URODA powstało z myślą o osobach, które poszukują miejsca łączącego profesjonalne zabiegi z relaksem i wyciszeniem…

ARS VITA ZDROWIE I URODA położone jest w ustronnym miejscu miasta, gdzie w spokoju i ciszy oraz wyjątkowym klimacie odbywają się zabiegi. Budując prestiż i kompetencje ARS VITA kierujemy się szacunkiem i troską o naszego Klienta. Kompleksowa pielęgnacja, najwyższa jakość produktów i urządzeń, odpowiednio dobrane suplementy, synergia pracy zespołu, zapewniają optymalne efekty i satysfakcję osób nas odwiedzających.

Misję realizujemy w oparciu o nasze główne zasady:
– Zadowolenie Klientów
– Wysoka jakość usług
– Niepowtarzalność
– Elegancja
– Ekologia

Twoje piękno w naszych rękach

…Nadchodzi czas kiedy chcesz odmłodzić, ujędrnić, wygładzić i dopieścić swoje ciało…

Dbamy o naszego Klienta kompleksowo. Masaże, zabiegi na twarz, pielęgnacja ciała, modelowanie sylwetki, zabiegi upiększające, stylizacja paznokci, makijaż, medycyna estetyczna, laseroterapia, dietetyka. Salon wyposażony jest w najlepsze urządzenia do zabiegów na twarz i modelowania sylwetki. Pracujemy na bardzo dobrych kosmetykach zarówno krajowych jak i zagranicznych marek.

Salon ARS VITA wprowadzi Cię w świat pielęgnacji, który sprawi, iż poczujesz się zmysłowo i pięknie. Holistyczne podejście do klienta jest dla nas podstawą diagnozy i terapii. Nieustannie śledzimy nowości w kosmetyce i masażu, uczestniczymy w sympozjach i szkoleniach, aby podnosić poziom naszych umiejętności.

Serdecznie zapraszamy

Zespół ARS VITA

Top