OPATENTOWANA FALA AKUSTYCZNA

Celar™ AWT®

stanowi całkowicie nowe rozwiązanie w zakresie nieinwazyjnej skutecznej redukcji cellulitu i nadmiernej tkanki tłuszczowej za pomocą wytwarzanych zewnątrzustrojowo fal uderzeniowych. Jako jedno z nielicznych dostępnych na rynku daje możliwość generowania zarówno radialnej, jak ich zogniskowanej fali akustycznej z regulowanym ciśnieniem do 4 bar i częstotliwością aż do 17 Hz. Technologia ta pozwala na penetrację impulsów w postaci fal akustycznych do głębszych warstw skóry wyłącznie w okolicach ciała poddawanych zabiegowi. Wysoka skuteczność została potwierdzona wieloma badaniami klinicznymi i poparta przez autorów w dziesiątkach publikacji naukowych, przy czym nie odnotowano żadnych skutków ubocznych terapii.

więcej

KARBOKSYTERAPIA

KARBOKSYTERAPIA

Terapia dwutlenkiem węgla, na całym świecie szybko stała się skuteczną metodą stosowaną w celu redukcji cellulitu i nagromadzonej tkanki tłuszczowej, leczenia rozstępów, blizn, cieni i obrzęków pod oczami, łysienia, a także profilaktycznie, aby poprawić sprężystość skóry i zredukować zmarszczki.

więcej

kriolipoliza LIPOCRYO

Jak dziala LipoCryo?

LipoCryo to jedno z dwóch na świecie urządzeń medycznych do kriolipolizy, nowatorskiej techniki służącej do nieinwazyjnej redukcji tkanki tłuszczowej przez działanie niskiej temperatury. LipoCryo wywołuje znaczny, trwały ubytek podskórnej tkanki tłuszczowej.

Na skutek mrożenia lipidy z komórek tłuszczowych są uwalniane i transportowane przez układ limfatyczny i wydalane w naturalnym procesie fizjologicznym. Kriolipoliza niszczy tylko komórki tłuszczowe, a oszczędza inne tkanki, takie jak skóra, mięśnie i nerwy.

więcej

ICOONE

ICOONE®

To jedyna technologia, która może leczyć nieskończenie małe z nieskończenie wielkim rezultatem. Najnowsza opatentowana technologia ICOONE pozwala na precyzyjną pracę na tkance łącznej. Likwiduje cellulit, zlokalizowany tłuszcz, luźną skórę, obrzęki limfatyczne, blizny, zaparcia, sztywność mięśni, zapalenia ścięgien oraz wszelkie objawy starzenia się skóry.

więcej

Masaż próżniowy – cellulogia

Cellulogia

Zabieg antycellulitowy – głęboki masaż podciśnieniowo-rolkowy, pobudzający komórki do produkcji kolagenu i elastyny. Wyszczupla, kształtuje sylwetkę. Głowica podciśnieniowa zasysa fałd skóry, a rolki znajdujące się na jej obrzeżach jednocześnie go rozmasowują. Masaż ma działanie wyszczuplające, redukuje cellulit, wygładza rozstępy i blizny, zwiększa wchłanianie kosmetyków.

więcej

Masaże i zabiegi modelujące

Masaże i zabiegi modelujące

  • Masaż wyszczuplający, ujędrniający
  • Wyszczuplanie i redukcja cellulitu ultradźwiękami
  • Infratherm Body Shaping System / Podczerwony System Kształtowania Sylwetki
  • Masaż Bańką Chińską
  • Body Wrapping (lub Body Wrap)

więcej

Mezoterapia igłowa

Mezoterapia igłowa

Jest niechirurgiczną metodą stosowaną do regeneracji i poprawy wyglądu skóry oraz jej odmłodzenia. Jest techniką wykorzystującą uraz jako naturalną odpowiedź skóry do stymulacji komórek naskórka i skóry właściwej. Dzięki śródskórnym wstrzyknięciom aktywnych preparatów poprawia się mikrokrążenie w tkance podskórnej oraz zwiększa metabolizm komórek tłuszczowych (lipoliza). Popularność tej metody wynika z szybko widocznych efektów rewitalizacyjnych, co wpływa na doskonałe samopoczucie i zadowolenie Klientów.

więcej

Top