Makijaż permanentny

Makijaż permanentny maskuje niedoskonałości urody, podkreśla jej walory, a co najważniejsze – nie rozmazuje się w najmniej nieoczekiwanych momentach.
Makijaż permanentny tuszuje defekty skóry, blizny czy przebarwienia.
Makijaż permanentny ma swoją długą historię.
Zarówno kobiety jak i mężczyźni malowali ciał farbami, barwnikami roślinnymi, aż wreszcie wynaleziono tatuaż. Najlepsi w tej sztuce okazali się Chińczycy, którzy używali do tego bambusowych pręcików zakończonych igłą do zszywania jedwabiu.
Takie też były początki makijażu permanentnego, który należy kojarzyć bardziej z tatuażem niż makijażem trwałym. Różnica polega na tym, że w pierwszym przypadku makijaż wykonuje się przez wprowadzenie barwnika wieloma nakłuciami skóry, a w drugim przez ”wdrapanie” go szybko wirującą igłą.

więcej

Makijaż ślubny

Makijaż ślubny musi być wyjątkowy! Wykonujemy go zwykle 2 razy tzn. jest próbny, który dopasowujemy wraz z Klientką, dyskutujemy, rozmawiamy i nie spieszymy się. Musi być idealnie dostrojony z przyszłą panną młodą. W dniu ślubu Pani Młoda nie może się już stresować takim zabiegiem. Ma być piękny, trwały i niezapomniany.

więcej

Makijaż wieczorowy

Makijaż wieczorowy jest zdecydowanie mocniejszy od dziennego. Mocno podkreślamy oczy, stosując grubszą kreskę, tuszując rzęsy, cieniując powieki. Usta także mogą być mocniej zaznaczone. Róż na policzkach. Stosujemy rozświetlacze, cieniujemy owal twarzy… modelujemy twarz.

więcej

Makijaż dzienny

Wykonywanie makijażu to bardzo precyzyjna czynność, w której kolejność nakładania kosmetyków decyduje o efekcie końcowym. Dlatego warto pamiętać, że malowanie to sztuka. Makijaż dzienny jest suptelny, delikatny, mało widoczny. Podkreślamy w nim zwykle oczy lub usta, nigdy jedno i drugie.

więcej

Przekłuwanie uszu

SZYBKO | BEZBOLEŚNIE | BEZPIECZNIE

Dzięki doświadczeniu oraz nowoczesnemu sprzętowi cały zabieg wykonujemy zaledwie w parę chwil – precyzyjnie i zawsze w oparciu o najwyższe standardy higieny. Obecnie jest to zabieg bezbolesny.

więcej

Top