Zabiegi na okolicę oczu

Zabiegi na okolicę oczu

  • Catio Lift Eye
  • Catiovital Lift Eye
  • Details of Beauty

Catio Lift Eye

Oczy nabierają młodzieńczego blasku

Catio Lift zaprojektowano specjalnie tak, aby skóra wokół oczu wyglądała znacznie młodziej i by nie podrażnić delikatnej okolicy oczu. Specjalna elektrostymulacja pobudza mięśnie wokół oczu do mimowolnej pracy aby wygładzić, ujędrnić i odmłodzić spojrzenie. Już po pierwszym zabiegu oczy nabierają młodzieńczego piękna, zmarszczki wygładzają się, zmniejszają się cienie wokół oczu. Proponujemy Ci zabieg, który przywróci Twoim oczom spojrzenie sprzed lat.

Catiovital Lift Eye

Efekt odmłodzenia i wygładzenia

Doskonały zabieg dla zmęczonych oczu, zmniejsza cienie, wygładza skórę i poprawia krążenie krwi i limfy.Specjalna elektrostumulacja pobudza mięśnie wokół oczu do mimowolnej pracy aby wygładzić, ujędrnić i odmłodzić spojrzenie. Natomiast dzięki wzbogaceniu zabiegu o jonizację Twoja kosmetyczka ma możliwość głębokiego wprowadzenia składników aktywnych ze specjalnego Serum Żelu. Ruchy wykonywane podczas zabiegu są tak opracowane aby działały drenująco i dzięki temu uwalniały okolicę oczu z toksyn. Po zabiegu oczy nabierają blasku, cienie i opuchlizna widocznie się zmniejszają, a zmarszczki wygładzają. Zawsze marzyłaś o tak rewelacyjnym efekcie już po pierwszym zabiegu.

Details of Beauty

ANTYSTARZENIOWY ZABIEG REWITALIZUJĄCY SKÓRĘ OKOLIC OCZU I UST

Zabieg przeznaczony jest na skórę wokół oczu i ust, czyli miejsca które są najmniej odporne na procesy starzenia. Ubogie w gruczoły łojowe, a przez to mniej chronione, wykazują większą podatność na powstawanie zmarszczek niż pozostałe okolice twarzy. Delikatna i cienka skóra wokół oczu – poddawana ciągłej mimice twarzy – stopniowo traci swoją właściwą funkcjonalność. Ponadto wykazuje większą podatność na zaburzenia mikro-krążenia, którego konsekwencją jest pojawienie się cieni i worków pod oczami. Usta, którym z wiekiem brakuje keratyny, kurczą się i stopniowo tracą swoją gęstość, powodując pojawianie się zmarszczek.

Zabieg pozostawia skórę wygładzoną, dobrze odżywioną i rozjaśnioną, a seria zabiegów pozwala zwalczyć i znacznie zminimalizować zmarszczki oraz poprawić jędrność i elastyczność skóry okolic oczu i ust.

Top