Depilacja

Woskiem – paskowa Depileve

Woskiem – bezpaskowa Depileve

Światowy lider – Marka Depileve to Światowy lider w depilacji profesjonalnej od ponad 30-stu lat obecna w 96 krajach na 6 kontynentach.

 

Jakość dowodem skuteczności – Woski Depileve w odróżnieniu od innych wosków na rynku, mają w swoim składzie wyjątkowo wysoki procent żywicy z najlepszego gatunku sosny, ze sprawdzonych źródeł światowych,co charakteryzuje je doskonałą przyczepnością i lepkością.Żywica ta pozwala na optymalną temperaturę aplikacji i precyzyjne usunięcie nawet najkrótszych włosków (już od 0,5 mm). Woski Film Wax, najbardziej plastyczne z oferowanych na rynku wosków powodują, że proces odrastania włosa jest kilkakrotnie spowolniony.

 

Naturalny skład produktów – Zawartość żywicy naturalnej w woskach Depileve wynosi ponad 70%. Dodatek wyciągów roślinnych z azulenu, lawendy, masła karite, oliwy z oliwek i innych cennych składników powoduje, że depilację Depileve można dopasować indywidualnie do potrzeb nawet najbardziej delikatnej i wrażliwej skóry.

 

Wsparcie szkoleniowe – Stworzyliśmy specjalistyczne programy szkoleniowe pozwalające doskonalić kwalifikacje na każdym poziomie zaawansowania. Akademia Depileve to najbardziej profesjonalne szkolenia z technik depilacji w Polsce. Innowacja i nowoczesne formuły (Film Wax & NG)

 

FILM WAX – Rewolucyjna formuła Film Wax przeznaczona jest głównie do depilacji obszarów intymnych. Wyjątkowo plastyczne woski Film Wax, skutecznie usuwają nawet najbardziej uporczywe włoski niezależnie od ich rodzaju. Wosk zachowuje plastyczność nawet po całkowitym zastygnięciu na skórze.

 

NG – Woski miękkie NG w aplikatorach skutecznie usuwają owłosienie, bez ryzyka zerwania nie pozostawiając resztek wosku na skórze. Wosk NG ma bardzo dobrą ciągliwość, nie działa drażniąco na skórę. Jest również delikatny, co pozwala na kilkakrotne powtórzenie depilacji w tym samym miejscu.

 

Dwa w jednym – Dzięki opracowanej oryginalnej metodzie oraz dodatkowym produktom do stosowania przed i po woskowaniu, Depileve jest techniką prawie bezbolesną, a skóra po zabiegu pozostaje wypielęgnowana. Oferta marki Depileve to również grupy produktów, które praktycznie nie mają alternatywy w ofertach konkurencji. Są to chociażby Folisan – preparat na wrastające włosy, czy Easy Clean – środek do usuwania wosków z urządzeń do depilacji.

 

Świadomość marki na rynku – Na 10 polskich kosmetyczek – przynajmniej 9 z nich zna markę Depileve. Dystrybucja marki Depileve w Polsce od 1996 roku i tysiące gabinetów pracujących na woskach Depileve, gwarantują najwyższą świadomość istnienia marki Depileve w porównaniu do jakiejkolwiek innej marki depilacyjnej w Polsce.

 

Satysfakcja klienta – Najlepszą rekomendacją dla marki jest satysfakcja klienta, którą Depileve gwarantuje. Potwierdzone jest to wśród większości klientek dla których Depileve jest synonimem prestiżu i gwarantowanego rezultatu.

Laserem diodowym LIGHT SHEER

Istotą działania lasera na mieszek włosowy jest zjawisko selektywnej fototermolizy. Światło lasera – pochłaniane jest wybiórczo przez struktury mieszka włosowego zawierającego melaninę – zamieniane jest na ciepło, które niszczy elementy włosa odpowiedzialne za jego wzrost, powodując trwałą utratę włosa i destrukcję mieszka. Zjawisko to jest najskuteczniejsze dla włosów znajdujących się w fazie aktywnego wzrostu /anagen/. Pozostałe okresy wzrostowe naszych włosów –faza zaniku /katagen/ i spoczynku- /telogen/ są „nieme” na działanie lasera.

 

Warunkuje to potrzebę minimum 5-7 zabiegów, powtarzanych w odstępach średnio co 4-9 tygodni.

 

Przyjmuje się że po pierwszym zabiegu nie odrasta około 30-40% włosów ciemnych / włosów znajdujących się w fazie anagenu./ 100 % depilacja zwykle nie jest możliwa a włosy jaśniejsze mogą zostać jedynie przerzedzone.

CO O NAS MÓWIĄ

  • Miejsce godne polecenia 🙂 Miła atmosfera współgra z profesjonalnymi zabiegami. Szczególnie polecam zabiegi Laserem diodowym LightSheer efekt gwarantowany! 🙂

    17 marca 2016

    Katarzyna Kwaśniak
  • Rewelacyjna, profesjonalna obsługa, bogata gama zabiegów, bardzo miła atmosfera 🙂 Zabiegi efektywne, przyjemne i w dobrej cenie 🙂 Gorąco polecam!

    23 marca 2016

    Marta Józef Żyła
  • Polecam, polecam i jeszcze raz polecam:)fachowa pomoc w doborze zabiegów,indywidualne podejście i złote ręce Pani Marioli

    24 września 2018 ·

    Renata Kochan-Michno

ADRES

ul. Wł. Orkana 9
32-400, Myślenice, woj. małopolskie

Pn-Pt 9.00-20.00
Sob. 9.00-14.00

KONTAKT

+48 504 118 721
+48 512 820 534

salon@arsvita.com.pl