Masaże

Masaże twarzy i szyi

Przy każdym zabiegu na twarz wykonywany jest choćby krótki masaż twarzy. W zależności od potrzeb skóry, jej kondycji dobieramy najlepszy masaż dla Twoich potrzeb:
liftingujący, drenujący, spłycający zmarszczki, pobudzający czy leczniczy - wszystko po to, żeby Twoja twarz nie tylko świetnie wyglądała, ale także czuła się zdrowiej.
Masaże terapeutyczne jak refleksoterapia, drenaż limfatyczny, leczniczy
Masaże liftingujące jak KOBIDO, autorski masaż przeciwzmarszczkowy
Rytuał LAKSHMI DOSHA VATA, PIITA, KAPHA
Wszystkie masaże służą zdrowiu, odzyskaniu młodszej i jaśniejszej skóry twarzy, szyi, dekoltu- gdyż zawsze pracujemy na całym obszarze po barki, ramiona, potylicę, czepiec ścięgnisty, wykonujemy masaż skóry głowy. To rytuały trwające od 60-90 minut. Dobieramy odpowiednie olejki … to szczęście, relaks, podróż do wnętrza siebie. Pozyskujemy równowagę wewnętrzną, wyciszenie, homeostazę. Efektem ubocznym masażu jest lifting, odmłodzona skóra, detox. Przy odpowiedniej muzyce, aromaterapii LAKSHMI z naturalnymi, cudnymi nutami zapachowymi SYNERGI olejków eterycznych, rozpuszczonych w dyfuzji ultradżwiękowej to uczta dla duszy i ciała.

Zapraszamy na masaże twarzy do naszego Salonu. Zapewniamy, że zapamiętacie je na zawsze. Mało tego... Masaże uzależniają... więc, gdy przyjdziesz raz będziesz chciał/a więcej i więcej...

Refleksoterapia twarzy, głowy i stóp

REFLEKSOTERAPIA STÓP I TWARZY jest niezwykle efektywną formą masażu terapeutycznego , polegającą na precyzyjnym uciskaniu określonych punktów na stopach lub twarzy. Punkty te odpowiadają gruczołom, tkankom i narządom naszego ciała. Refleksoterapia jest holistyczną metodą leczenia i traktuje  człowieka jako niepodzielną całość obejmującą ciało, umysł i ducha. Nie wyodrębnia choroby i nie leczy jej objawowo, ale rozważa dolegliwość w kontekście całego organizmu i korzystnie działa na wszystkich poziomach: fizycznym, psychicznym i duchowym.

 

Podczas masażu pobudzamy mechanizmy samoregulacji, samoregeneracji i samoleczenia  naszego organizmu. Pobudzając zakończenia nerwowe znajdujące się na stopach/twarzy, odblokowujemy drogi nerwowe usprawniając działanie całego układu nerwowego. Zrelaksowany i odprężony organizm łatwiej wraca do homeostazy – wewnętrznej równowagi, harmonii. Napięte mięśnie rozluźniają się, znosi się nadczynność gruczołów, usprawnia przemianę materii. Masaż stymuluje organizm do detoksykacji czyli oczyszczenia. Toksyny gromadzą się w narządach ( nerki, wątroba, jelita) z powietrza, wody, pożywienia, które zawiera sztuczne dodatki. Leki, papierosy oraz stres – to główne przyczyny zatrucia organizmu.

 

Refleksoterapia stóp/twarzy to doskonała terapia stosowana przy:

 • problemach z koncentracją i zapamiętywaniem!
 • bezsenności, bólach głowy, migrenie!
 • stresie i wyczerpaniu psychofizycznym,
 • zespole bolesnego napięcia przedmiesiączkowego,
 • stanach depresyjnych i lękowych,
 • uszkodzeniach mózgu i rdzenia kręgowego,
 • chorobach nerwów twarzy, porażenie nerwu twarzowego,
 • upośledzeniu umysłowym ( np. zespole Downa),
 • chorobach nieuleczalnych jako terapia łagodząca ból i poprawiającą komfort życia,
 • nadczynności/ niedoczynności gruczołów,
 • wzmacnia system immunologiczny.
 

Refleksologia twarzy sprawi, że będziesz wyglądać i czuć się młodziej. Zabieg refleksologiczny twarzy jest niezwykle przyjemny,  relaksuje. Działa wyciszająco i kojąco na układ nerwowy. Udowodniono, że refleksologia twarzy i głowy  usprawnia myślenie i wzmaga koncentrację, polepsza procesy zapamiętywania. Jest niezwykle skuteczna u dzieci i młodzieży w okresie wzmożonej nauki, przed egzaminami, przy rozdrażnieniu  i roztargnieniu u dzieci nadpobudliwych.

 

Refleksoterapia twarzy poprawia wygląd skóry. Staje się ona bardziej napięta, elastyczna i sprężysta. Masaż pobudza produkcję kolagenu i elastyny odpowiedzialnych za wygląd skóry. Wygładza i spłyca zmarszczki dając efekt liftingu. W kosmetologii masaż refleksologiczny jest skuteczniejszy od klasycznego czy też drenażu limfatycznego. Likwiduje obrzęki, pobudza ukrwienie. Intensywny masaż mięśni działa przeciwzmarszczkowo przy pełnym cyklu zabiegów w krótkim odstępie czasu. Przy zastosowaniu  specjalnie dobranego oleju bazowego  z dodatkiem olejku różanego jest dopełnieniem kuracji i przynosi wymierne efekty w postaci wspaniałego wyglądu i zadowolenia klientek.

 

Refleksologia stóp/twarzy wesprze dobrostan Twojego ciała, umysłu i ducha. Głęboko zrelaksuje, uwolni od napięć i negatywnych emocji. Doda Ci energii!

 

Wszystkich zainteresowanych odsyłam do literatury – Inge Dougans Refleksologia

KOBIDO - japoński lifting twarzy

Kobido jest jednym z najstarszych masaży na świecie. Według legendy, rytuał ten był wynikiem walki między dwoma mistrzami masażu amma. Po konkurencji, która trwała przez kilka miesięcy, bez rozstrzygnięcia zwycięzcy, dwaj nauczyciele postanowili zjednoczyć swoje talenty, aby utworzyć nową technikę masażu twarzy — Kobido.
Większość metod masażu twarzy działa na jej powierzchni. Kobido, poprzez swoją złożoność i intensywność technik, działa na głębszych warstwach skóry i mięśni. To najbardziej zaawansowana technicznie forma japońskiego masażu twarzy — można powiedzieć, że Kobido ma największą liczbę i najbardziej złożony zestaw technik manualnych.
Masaż jest złożoną kombinacją technik manipulacji ręką. Charakteryzuje się głównie sprawnością rąk i palców. Szybkość, z jaką terapeuta wykonuje masaż i wszystkie etapy, zmierza do oddziaływania w różnych aspektach. Kiedy ruch jest powolny, klient ma się zrelaksować, a intensywne etapy masażu mają stymulować skórę do produkcji kolagenu i elastyny w celu osiągnięcia oczekiwanego efektu liftingującego.
Należy zwrócić uwagę, że masaż Kobido nigdy nie powinien powodować bólu, chociaż specjalistyczne techniki, czyli szybkie dłonie „latające” nad twarzą klienta odczuwane są na pograniczu bodźca bólowego. Celem japońskiego masażu twarzy jest dokładne i precyzyjne określenie kondycji skóry i praca na punktach akupresurowych, aby osiągnąć równowagę w skórze, mięśniach i powięzi twarzy. Na przykład technika wibracyjna, którą wykonuje się przy szybkim drżeniu rąk i palców, powszechnie stosowana jest w celu zmniejszenia napięcia mięśniowego oraz szybkiego uwalniania toksyn z układu chłonnego.
Masaż uaktywnia nerwy twarzy, a tym samym zwiększa przepływ Qi (energia) na twarzy, co prowadzi do naturalnego efektu homeostazy organizmu.Efekty masażu KOBIDO
-skóra wiotka, wymagająca ujędrnienia,
-skóra szara, wymagająca odżywienia,
-skóra postarzała, wymagająca liftingu,
-likwidacja napięć mięśniowych,
-efekt rehabilitacyjny po porażeniach mięśni twarzowych

Masaż leczniczy

Drenaż limfatyczny

Masaż relaksacyjny

Masaż kobiety w okresie prenatalnym

Masaż gorącymi kamieniami

CO O NAS MÓWIĄ

 • Miejsce godne polecenia 🙂 Miła atmosfera współgra z profesjonalnymi zabiegami. Szczególnie polecam zabiegi Laserem diodowym LightSheer efekt gwarantowany! 🙂

  17 marca 2016

  Katarzyna Kwaśniak
 • Rewelacyjna, profesjonalna obsługa, bogata gama zabiegów, bardzo miła atmosfera 🙂 Zabiegi efektywne, przyjemne i w dobrej cenie 🙂 Gorąco polecam!

  23 marca 2016

  Marta Józef Żyła
 • Polecam, polecam i jeszcze raz polecam:)fachowa pomoc w doborze zabiegów,indywidualne podejście i złote ręce Pani Marioli

  24 września 2018 ·

  Renata Kochan-Michno

ADRES

ul. Wł. Orkana 9
32-400, Myślenice, woj. małopolskie

Pn-Pt 9.00-20.00
Sob. 9.00-14.00

KONTAKT

+48 504 118 721
+48 512 820 534

salon@arsvita.com.pl