Medycyna Estetyczna

Medycyna estetyczna

Medycyna estetyczna to jedna z najdynamiczniej rozwijających się dziedzin medycyny. Dotychczas jej nieinwazyjne metody pozwalały zatrzymać czas i zapobiegać starzeniu się.

Dziś dzięki nowym technologiom, nowym substancjom i nowym technikom czas można cofnąć…

Co możemy dla Ciebie zrobić

dr Agnieszka Szablińska

Lekarz rodzinny oraz specjalista medycyny estetycznej od ponad 10 lat. Profesjonalistka , która wykazuje się dużą cierpliwością i zaangażowaniem w wykonywany zawód. Absolwentka wydziału lekarskiego Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie w 2003r. W 2007 r. ukończyła studia w zakresie Kosmetologii-Medycyny Estetycznej w KWSPZ. Zarówno jako lekarz rodzinny, jak i specjalista medycyny estetycznej poświęca dużo czasu na szkolenia i ciągłe poszerzanie swojej wiedzy w zakresie zastosowania nowoczesnych technik zabiegowych. Jako specjalista medycyny estetycznej specjalizuje się w terapiach anti-age ,które korygują zmarszczki nieoperacyjnymi technikami. Wśród nich możemy wyróżnić zastosowanie toksyny botulinowej, osocza bogatopłytkowego czy kwasu hialuronowego. Lekarz Agnieszka Szablińska posiada szerokie doświadczenie z zakresu laseroterapii , dzięki której możemy niwelować defekty estetyczne takie jak blizny, rozstępy czy zmarszczki.

Posiadane dyplomy

 • „Wspaniała lekarka! Zawsze po wizycie wychodzę z dużą dawką pozytywnej energii. Profesjonalna, rzeczowa i konkretna rozmowa, wyczerpujące odpowiedzi na wszelkie pytania. Cudowny człowiek i sympatyczna kobieta.”

 • „Cenię ją za cierpliwość, na pierwszej wizycie zadawałam pytania jak szalona, aby mieć pewność, że wybieram dobrze. Dostałam odpowiedzi na wszystkie moje pytania, zostałam powiadomiona o szczegółach przebiegu zabiegu oraz przekonała mnie do zmiany zakresu zabiegów, za co jestem dozgonnie wdzięczna! Same zabiegi praktycznie bezbolesne, efekt jaki udało się osiągnąć po wcześniejszym wysłuchaniu moich sugestii – idealny! Z pewnością wrócę do Pani Agnieszki i tego miejsca już wkrótce.”

CO O NAS MÓWIĄ

 • Miejsce godne polecenia 🙂 Miła atmosfera współgra z profesjonalnymi zabiegami. Szczególnie polecam zabiegi Laserem diodowym LightSheer efekt gwarantowany! 🙂

  17 marca 2016

  Katarzyna Kwaśniak
 • Rewelacyjna, profesjonalna obsługa, bogata gama zabiegów, bardzo miła atmosfera 🙂 Zabiegi efektywne, przyjemne i w dobrej cenie 🙂 Gorąco polecam!

  23 marca 2016

  Marta Józef Żyła
 • Polecam, polecam i jeszcze raz polecam:)fachowa pomoc w doborze zabiegów,indywidualne podejście i złote ręce Pani Marioli

  24 września 2018 ·

  Renata Kochan-Michno

ADRES

ul. Wł. Orkana 9
32-400, Myślenice, woj. małopolskie

Pn-Pt 9.00-20.00
Sob. 9.00-14.00

KONTAKT

+48 504 118 721
+48 512 820 534

salon@arsvita.com.pl