ARS VITA Zdrowie i Uroda

…Nadchodzi czas kiedy chcesz odmłodzić, ujędrnić, wygładzić i dopieścić swoje ciało…

Dbamy o naszego Klienta kompleksowo. Masaże, zabiegi na twarz, pielęgnacja ciała, modelowanie sylwetki, zabiegi upiększające, stylizacja paznokci, makijaż, medycyna estetyczna, laseroterapia, dietetyka. Salon wyposażony jest w najlepsze urządzenia do zabiegów na twarz i modelowania sylwetki. Pracujemy na bardzo dobrych kosmetykach zarówno krajowych jak i zagranicznych marek.

Salon ARS VITA wprowadzi Cię w świat pielęgnacji, który sprawi, iż poczujesz się zmysłowo i pięknie. Holistyczne podejście do klienta jest dla nas podstawą diagnozy i terapii. Nieustannie śledzimy nowości w kosmetyce i masażu, uczestniczymy w sympozjach i szkoleniach, aby podnosić poziom naszych umiejętności.

Z marzeń, inspiracji i doświadczeń powstał Salon ARS VITA Zdrowie i Uroda. ARS VITA- sztuka życia, to holistyczne podejście do Klienta, który korzystając z naszych usług pragnie dobrego samopoczucia oraz pięknego wyglądu.

ARS VITA ZDROWIE I URODA powstało z myślą o osobach, które poszukują miejsca łączącego profesjonalne zabiegi z relaksem i wyciszeniem…

ARS VITA ZDROWIE I URODA położone jest w ustronnym miejscu miasta, gdzie w spokoju i ciszy oraz wyjątkowym klimacie odbywają się zabiegi. Budując prestiż i kompetencje ARS VITA kierujemy się szacunkiem i troską o naszego Klienta. Kompleksowa pielęgnacja, najwyższa jakość produktów i urządzeń, odpowiednio dobrane suplementy, synergia pracy zespołu, zapewniają optymalne efekty i satysfakcję osób nas odwiedzających.

Misję realizujemy w oparciu o nasze główne zasady:

zdrowie i uroda

ARSVITA

Zapraszamy do naszego salonu

CO O NAS MÓWIĄ

 • Miejsce godne polecenia 🙂 Miła atmosfera współgra z profesjonalnymi zabiegami. Szczególnie polecam zabiegi Laserem diodowym LightSheer efekt gwarantowany! 🙂

  17 marca 2016

  Katarzyna Kwaśniak
 • Rewelacyjna, profesjonalna obsługa, bogata gama zabiegów, bardzo miła atmosfera 🙂 Zabiegi efektywne, przyjemne i w dobrej cenie 🙂 Gorąco polecam!

  23 marca 2016

  Marta Józef Żyła
 • Polecam, polecam i jeszcze raz polecam:)fachowa pomoc w doborze zabiegów,indywidualne podejście i złote ręce Pani Marioli

  24 września 2018 ·

  Renata Kochan-Michno

ADRES

ul. Wł. Orkana 9
32-400, Myślenice, woj. małopolskie

Pn-Pt 9.00-20.00
Sob. 9.00-14.00

KONTAKT

+48 504 118 721
+48 512 820 534

salon@arsvita.com.pl