O Nas

  / O NAS

ARS VITA  

Zdrowie i Uroda

powstało z myślą o osobach, które poszukują miejsca łączącego profesjonalne zabiegi z relaksem i wyciszeniem…

Salon kosmetyczny ARS VITA ZDROWIE I URODA położony jest w ustronnym miejscu Myślenic, gdzie w spokoju i ciszy oraz wyjątkowym klimacie odbywają się zabiegi. Budując prestiż i kompetencje naszego salonu urody kierujemy się szacunkiem i troską o Klienta. Kompleksowa pielęgnacja, najwyższa jakość produktów i urządzeń, odpowiednio dobrane suplementy oraz synergia pracy zespołu, zapewniają optymalne efekty i satysfakcję osób odwiedzających nasz gabinet kosmetyczny.

Misję realizujemy w oparciu o nasze główne zasady:
 

zadowolenie klientów
wysoka jakość usług
niepowtarzalność
elegancja
ekologia
Dbamy o naszego Klienta kompleksowo

Masaże, zabiegi na twarz, pielęgnacja ciała, modelowanie sylwetki, zabiegi upiększające, stylizacja paznokci, makijaż, medycyna estetyczna, laseroterapia, dietetyka. Nasz gabinet kosmetyczny wyposażony jest w najlepsze urządzenia do zabiegów na twarz i modelowania sylwetki. Pracujemy na bardzo dobrych kosmetykach zarówno krajowych jak i zagranicznych marek.

kosmetyki
Odtwórz wideo
Salon ARS VITA wprowadzi Cię w świat pielęgnacji, który sprawi, iż poczujesz się zmysłowo i pięknie
Holistyczne podejście do klienta jest dla nas podstawą diagnozy i terapii. Nieustannie śledzimy nowości w kosmetyce i masażu, uczestniczymy w sympozjach i szkoleniach, aby podnosić poziom naszych umiejętności.

Serdecznie zapraszamy
Zespół  ARS VITA