Modelowanie Sylwetki

Opatentowana fala akustyczna

W ODRÓŻNIENIU DO INNYCH METOD, AWT® UZNAJE SIĘ ZA JEDYNĄ TERAPIĘ SKUTECZNIE LIKWIDUJĄCĄ PRZYCZYNĘ CELLULITU.

 

Fala uderzeniowa to fala akustyczna (dźwiękowa) AWT® to opatentowana technologia charakteryzująca się bardzo dużą energią, w której następuje gwałtowna zmiana ciśnienia rozchodząca się w przestrzeni. W aparacie Cellar™ AWT®fale te powstają dzięki najbezpieczniejszej metodzie pneumatycznej wykorzystującej sprężone powietrze.

 

Energia penetrująca do tkanek od miejsca przyłożenia aplikatora wywołuje w nich mechaniczne i biologiczne działanie.

 

Urządzenie Celar™ AWT® zostało zaprojektowane do działań medycznych, jego unikalna technologia znajduje szerokie zastosowanie nie tylko w kosmetologii, ale również w terapii zmian pourazowych, zwyrodnieniowych, leczeniu ran i przewlekłych stanów bólowych. Fale uderzeniowe wykazują również działanie przeciwzapalne, przeciwobrzękowe i antybakteryjne.

 

PRZEBUDOWA SKÓRY

 

Oddziaływanie fali akustycznej/uderzeniowej (shock wave) na skórę właściwą skutkuje przebudową struktury włókien kolagenowych. Wysokoenergetyczne impulsy mechaniczne powodują uwolnienie lokalnych czynników wzrostu mobilizujących fibroblasty do podziałów i do zwiększonej produkcji pogrubionego kolagenu i elastyny, dzięki czemu dochodzi do odczuwalnej poprawy gęstości i elastyczności skóry już po pierwszym zabiegu.

 

WIELOKIERUNKOWA METODA

 

Rozchodząca się promieniście radialna fala akustyczna wywołuje wibracje w tkance łącznej, przez co dochodzi mechanicznego rozbijania zwłóknień tkanki łącznej otaczającej guzki cellulitu. Silny zewnętrzny bodziec w postaci generowanych przez urządzenie Celar™ AWT® fal uderzeniowych doprowadza do uszkodzenia błon komórkowych komórek tłuszczowych w procesie implozji tzn. zapadania się, co zapoczątkowuje lipolizę. Ponadto dochodzi do znacznej poprawy mikrokrążenia, zwiększenia przepływu chłonki i przyspieszenia metabolizmu tkankowego, dzięki czemu metabolity i produkty lipolizy są bardzo szybko odprowadzane z przestrzeni międzykomórkowej i usuwane z organizmu. Wzmożone przekrwienie pojawiające się po zabiegu świadczy o lepszym zaopatrzeniu w tlen i odżywienie miejsc poddawanych terapii.

 

W związku z bezpośrednim oddziaływaniem na tkankę łączną, terapię AWT® uznaje się za najbardziej skuteczną metodę likwidacji przyczyn cellulitu. Potwierdzają to liczne doniesienia naukowe oraz rekomendacje fizjoterapeuty Polskiej Reprezentacji Piłki Nożnej – Gregora Zieleznika.

 

Od momentu zakupu urządzenia AWT® przez Madonnę, metoda fali akustycznej w walce z cellulitem uznawana jest za „tajemnicę celebrytów”.

 

SKUTECZNOŚĆ POTWIERDZONA BADANIAMI NAUKOWYMI

 

Badania kliniczne wykazują technologia AWT® wykazuje szybkie i efektywne działanie na wszystkie składowe elementy cellulitu, nawet w zaawansowanych stadiach – osiągając skuteczność do 95% likwidacji cellulitu. Badania kliniczne dowodzą również zmniejszenie obwodów ciała nawet o 7cm. W wyniku oddziaływania wysokiej energii fal uderzeniowych dodatkowo dochodzi do rozbijania i przebudowy tkanki łącznej budującej blizny i rozstępy. Badania wykazują spłycenie blizn i zmniejszenie widoczności rozstępów już po serii 6 zabiegów o 41%.

Karboksyterapia

Ze względu na bardzo wysoki poziom bezpieczeństwa i nie inwazyjności zabiegi mogą być przeprowadzane niezależnie od pory roku, nasłonecznienia i temperatury otoczenia. Zabieg polega na śródskórnym lub podskórnym precyzyjnym wstrzykiwaniu kontrolowanych dawek medycznego dwutlenku węgla, przy użyciu specjalnego urządzenia.

 

Efekty zabiegu:
odmładzanie skóry,
redukcja cieni pod oczami,
redukcja cellulitu,
likwidacja lokalnej akumulacji tkanki tłuszczowej
redukcja blizn i rozstępów
poprawa jędrności i elastyczności skóry
wzmocnienie i regeneracja cebulek włosowych oraz zapobieganie dalszej utracie włosów
poprawa krążenia obwodowego

 

Działanie karboksyeterapii:

 

intensywne procesy naprawcze skóry wywołane wysyceniem tkanki płytkami krwi i czynnikami wzrostu (zagęszczenie skóry, poprawa jej sprężystości)
stymulacja neo-kolagenezy, czyli procesu produkcji kolagenu przez kolejnych 12 miesięcy po zabiegu
silne działanie lipolityczne, polegające na trwałym mechanicznym i chemicznym uszkodzeniu komórek tłuszczowych i ich eliminacji z organizmu

 

Planowanie zabiegów:

 

Zabiegi wykonywane w celu rewitalizacji skóry twarzy, szyi i dekoltu jak i zabiegi redukujące blizny czy rozstępy, zaleca się wykonywać w serii 4-6 zabiegów w odstępach 2-4 tygodni.

 

Zabiegi redukcji cellulitu i tkanki tłuszczowej zaleca się wykonywać w serii 6-12 zabiegów w ostępach 3-10 dni.

 

Ostateczna ilość zabiegów oraz odstępy pomiędzy zabiegami uzależnione są od wskazania oraz od indywidualnie dobranego programu terapii.

 

Postępowanie pozabiegowe:

 

Nie należy korzystać z:
kąpieli słonecznych i solarium przez min 24 godz.
sauny, łaźni suchej i parowej, gorących kąpieli przez 24 godz. od zabiegu
zabiegów laserowych, mikrodermabrazji i innych peelingów przez 14 dni po zabiegu
masaży przez 48 godz.
Zaleca się odstawienie leków zawierających kwas acetylo-salicylowy około 5 dni przed zabiegiem

 

Przeciwwskazania do zabiegu:

ciąża i okres laktacji
nowotwory i chemioterapia
hemofilia i zaawansowana anemia
epilepsja
choroby naczyniowe
nieustabilizowane ciśnienie krwi i cukrzyca
choroby układu odpornościowego
aktywny trądzik różowaty, opryszczka, infekcje bakteryjne
zabiegi estetyczne (do 3 tygodni po zabiegu)

 

CENNIK KARBOKSYTERAPII
Twarz rewitalizacja 250 zł.
Oczy 150 zł.
Szyja rewitalizacja 150 zł.
Dekolt 150 zł.
Twarz +szyja 300 zł.
Twarz +szyja+dekolt 450 zł.
Ciało od 200 -500 zł.
Rozstępy od 100-300 zł.
Pakiet 5 zabiegów -20% ceny pakietu.
Pakiet 10 zabiegów -30 % ceny zabiegu.

 

Zapraszamy do obejrzenia filmiku z zabiegu: https://youtu.be/3qSSPUPxZhY

Kriolipoliza LIPOCRYO

Dla kogo przeznaczony jest zabieg?

 

Zabieg kriolipolizy przeznaczony jest dla osób posiadających nadmiar miejscowo skoncentrowanej tkanki tłuszczowej, np. na brzuchu, w okolicach bioder, w dolnej części pleców, na udach, łydkach, czy na ramionach.

 

Po około 45 dniach dochodzi do stopniowego zmniejszenia podskórnej tkanki tłuszczowe. Jeden zabieg to od 2cm do 6 cm mniej w obwodzie ciała.

 

PAMIĘTAJ! Wykonuj zabiegi na sprawdzonych urządzeniach medycznych, gdyż tylko takie zapewnią Ci komfort, bezpieczeństwo i skuteczność zabiegów.

Zobacz film

ICCONE®

Wielka rewolucja, którą reprezentuje ICOONE to nowa metoda leczenia skóry. Jest to opatentowana technologia Roboderm, która polega na pracy zmechanizowanych głowic masujących z rolkami posiadającymi liczne mikrootwory tworzące Multi Mikrostymulację, która działa precyzyjnie i dogłębnie na każdy milimetr skóry bez rozciągania jej czy powodowania urazów. Dzięki aspiracji skóra otrzymuje 1180 bodźców mikrostymulacyjnych na dm2 wraz z każdym pełnym ruchem głowicy. Rezultatem jest niezwykle dokładny, wielowymiarowy masaż leczonej powierzchni przy zachowaniu ogromnego szacunku dla skóry. Wielka rewolucja, którą reprezentuje ICOONE to nowa metoda leczenia skóry.

 

Jest to jedyne urządzenie medyczne na świecie, które oferuje zabiegi dla wszystkich pacjentów bez względu na rodzaj skóry oraz wiek. Jest to ogromna innowacja w przeciwieństwie do innych urządzeń dostępnych na rynku, których praca oparta jest na zasadzie masażu podciśnieniowego. Tylko w urządzeniu Icoone mamy 3 rodzaje podciśnienia (patent).

 

ICOONE wprowadza też kolejną, niesamowitą innowację: zabieg symetryczny! Dwie głowice ROBOTWINS do leczenia całego ciała w naturalny sposób, podwajają korzyści i oszczędzają czas zabiegu. Dostarczają wysoce przyjemnych doznań z gwarancją szybkich i zadowalających efektów. ICOONE daje nam możliwość wyboru pomiędzy 7 specjalnymi głowicami zabiegowymi.

 

Dla kogo przeznaczony jest ICOONE®?

 

Zabiegi ICOONE skierowane są do wszystkich kobiet i mężczyzn, którzy pragną znaleźć szybkie, skuteczne i nieinwazyjne rozwiązanie wielu problemów terapeutycznych i estetycznych bez ryzyka wystąpienia skutków ubocznych. Niezależnie od rodzaju i kondycji skóry w menu ICOONE znajdziemy programy medyczne i kosmetyczne, które optymalnie dostosują się do indywidualnych potrzeb pacjenta.

 

ICOONE jest idealnym rozwiązaniem dla osób:

 • z problemami naczyniowymi i obrzękami
 • pragnących nadać swojej twarzy młody i zdrowy wygląd bez interwencji chirurga
 • bezskutecznie walczących z głęboko zlokalizowanym tłuszczem, trudnym do likwidacji za pomocą diety i ćwiczeń fizycznych
 • mających problem z luźną skórą
 • walczących z nadwagą i cellulitem
 • po liposukcji
 • ?cierpiących na blizny pooperacyjne i pooparzeniowe, które z różnych względów nie chcą lub nie kwalifikują się do zabiegów chirurgicznych?mających bóle mięśni, bóle placów i karku spowodowane nieprawidłową postawą ciała
 • ?cierpiących na zaparcia
 • przed i po zabiegach chirurgicznych
 • kobiet po porodach,
 • uprawiających wyczynowo lub amatorsko sport
 • które żyją intensywnie i oczekują masażu, który zregeneruje ich ciało i umysł
 

Kompletny cykl zabiegowy.

 

Niezwykle przyjemny i efektywny zabieg trwa od 40 do 60 minut. Rezultaty są zauważalne od razu po pierwszej sesji. Zwykle cykl składa się z 10-15 sesji. Może trwać kilka tygodni lub krócej w przypadku zabiegów wykonywanych codziennie np. podczas pobytu w SPA.

 

PROGRAMY ZABIEGOWE

 

Programy kosmetyczne ICOONE – przeznaczone są do redukcji cellulitu, modelowania sylwetki, redukcji głęboko zlokalizowanych złogów tłuszczu, ujędrniania, stymulacji fibroblastów do syntezy elastyny i kolagenu. Do dyspozycji terapeuty przeznaczone jest wiele programów w zależności od rodzaju cellulitu, skóry pacjenta, problemów naczyniowych i celu terapeutycznego. Programy na twarz działają liftingująco, poprawiają owal twarzy, redukują złogi tłuszczu na podbródku, redukują zmarszczki, stymulują fibroblasty do syntezy elastyny i kolagenu. Poprawiają kontur ust, ujędrniają skórę, poprawiają koloryt.

 

Programy medyczne ICOONE – przeznaczone są do eliminacji problemów związanych z nieprawidłowym funkcjonowaniem układu limfatycznego, układu krążenia oraz mięśniowego. Tutaj znajdują się programy przygotowane specjalnie dla pacjentów po liposukcji, programy na blizny poparzeniowe i pooperacyjne. Program na obrzęki likwiduje problemy po zabiegach chirurgicznych, szczególnie u kobiet po mastektomii. Mamy również program na stare blizny, program przeznaczony dla kobiet po porodach a także likwidujący zaparcia oraz poprawiający perystaltykę jelit. Druga grupa programów medycznych jest przeznaczona do pracy na ścięgnach i mięśniach. Są tutaj programy likwidujące bóle mięśniowe (zarówno nagłe jak i długo występujące), programy na przykurcze, przygotowujące sportowców do zawodów, relaksujące po wysiłku fizycznym, likwidujące stany zapalne ścięgien a także stosowane przy złamaniach, skręceniach oraz zwichnięciach.

 

Każdy zabieg rozpoczyna się 20-minutowym programem bazowym na całe ciało z odpowiednio dobranym programem terapeutycznym z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb pacjenta, stanu i kondycji jego skóry oraz rodzaju cellulitu (zastój wody, cellulit włóknisty, tłuszczowy, skóra naczyniowa, delikatna, luźna). Następnie stosujemy 10 minutowe programy lokalne, które ukierunkowane są na konkretny problem terapeutyczny pacjenta i konkretna strefę zabiegową (brzuch, plecy, wewnętrzna strona ud, zewnętrzna strona ud, dekolt, biust, twarz, (redukcja złogów tłuszczowych, ujędrnianie skóry, redukcja cellulitu i wiele innych). Łącznie mamy do dyspozycji 22 podstawowych programów kosmetycznych oraz 16 medycznych.

 

BADANIA NAUKOWE

 

Badania kliniczne przeprowadzane na prestiżowych uniwersytetach, wszystkie potwierdzają nadzwyczajną efektywność zabiegów ICOONE. W szczególności badania Profesora Scuderi wykazały ogromna przewagę skuteczności stymulacji mikrostrukturalnej w porównaniu do innych podciśnieniowych zabiegów, polegających na masażu mechanicznym. Bezinwazyjna metoda, która daje niezwykłe wyniki nawet w najtrudniejszych przypadkach.

Masaż próżniowy – cellulogia

Inne zabiegi

Masaż wyszczuplający, ujędrniający

 

Polega na poprawie kondycji skóry, jej ujędrnianiu, redukcji cellulitu i rewitalizacji. Zabieg taki wspomaga odprowadzanie toksyn z przestrzeni międzykomórkowych, co w efekcie daje zmniejszenie obwodu ciała, czyli pożądany efekt wyszczuplający.

 

Wyszczuplanie i redukcja cellulitu ultradźwiękami

 

Metoda polega na oddziaływaniu ultradźwiękami na skórę różnych części ciała. Specjalistyczne urządzenie  dociera w głąb skóry za pomocą fali ultradźwiękowej o dużej mocy. Fale stymulują produkcję kolagenu i wygładzają skórę. Efekty są widoczne po kilku zabiegach wykonywanych podczas jednej lub kilku sesji. Zabieg jest bardzo bezpieczny nawet dla osób ze skłonnością do włókniaków czy brodawek. Dzięki tej nowoczesnej metodzie dochodzi do :  zmniejszenia komórek tłuszczowych, wzrostu stężenia tlenu we krwi, aktywacji komórek, tkanek, enzymów, metabolizmu komórkowego oraz redukcja obrzęków poprzez odprowadzenie nadmiaru wody.

 

Infratherm Body Shaping System / Podczerwony System Kształtowania Sylwetki

 

To specjalistyczne urządzenie wyszczuplająco- modelujące sylwetkę w formie kołdry z regulowaną strefą grzewczą. Promieniowanie podczerwone bardzo korzystnie wpływa na organizm ludzki. Następuje regulacja przemiany materii, odtrucie i regeneracja organizmu, odchudzenie i modelowanie ud, brzucha, talii, bioder i ramion, ujędrnienie skóry, oczyszczenie organizmu z toksyn i metali ciężkich, zmniejszenie cellulitu i rozstępów. Metoda ta połączona z masażem oraz okładami z alg lub błota Guam daje wspaniałe rezultaty w walce o zgrabną figurę.

 

Masaż Bańką Chińską

 

To modyfikacja technik masażu z wykorzystaniem specjalnej gumowej, dużej bańki próżniowej. Metoda polega na przyssaniu bańki znacznie większej niż zwykła szklana bańka, a następnie stopniowym jej przemieszczaniu (przeciąganiu) po skórze odpowiednich fragmentów ciała. Seria masażu bańką chińską dobierana jest indywidualnie i obejmuje najczęściej od 6 do 8 masaży przeprowadzanych systematycznie w odstępach dwudniowych. Już po pierwszym masażu widać zmiany, skóra jest zdrowo zarumieniona, delikatniejsza i gładsza. Masaż jest bezbolesny, czasami lekko szczypiący w czasie pierwszych 2 lub 3 masaży. Masaż likwiduje skórkę pomarańczową, ujędrnia i wygładza skórę. Połączenie tej metody z elementami drenażu limfatycznego przynosi wymierne efekty.

 

Body Wrapping (lub Body Wrap)

 

Polega na rozmasowaniu partii ciała poddanego zabiegowi środkiem modelującym lub antycellulitowym. Następnie nałożeniu błota GUAM i owinięcie ciała folią kosmetyczną. Owija się albo całe ciało, od szyi po palce stóp, albo pojedyncze jego partie. Zabiegowi poddawać można każdą część ciała, nawet wybiórczo (można potraktować jedynie talię, jeśli tylko obwód w pasie nam się nie podoba). Ucisk wywołany owinięciem pobudza krążenie, a ciepło otwiera pory. Dzięki temu substancje aktywne z błota, kremu czy żelu głęboko wnikają w głąb skóry. Celem zabiegu jest pobudzenie krążenia krwi i limfy, a przez to – wyszczuplenie, wygładzenie, zredukowanie cellulitu, poprawa stanu skóry. Metoda może być łączona z Body Shaping System, przez co efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu.

Radiofrekwencja (RF) mikroigłowa

Frakcyjne fale radiowe bezigłowe

Wskazania
• Wiotka, mało jędrna skóra twarzy, szyi, dekoltu
• Korekta owalu twarzy, opadające policzki tzw. chomiki
• Zmarszczki i drobne linie (również w trudno dostępnych miejscach: warga górna, pod oczami, powieki)
• Skóra zwiotczała i mało napięta na dowolnym obszarze ciała (ramiona, biust, uda, pođladki, brzuch – zwłaszcza po ciąży lub intensywnym odchudzaniu)
• Powiększone pory
• Powierzchowne blizny
• Przebarwienia
• Skóra po-trądzikowa i atroficzna
• Trądzik aktywny
• Kuperoza, skóra naczyniowa
• Rozstępy, celluli

Zasada działania

Radiofrekwencja mikroigłowa wykonywana jest przy użyciu wymiennych (jednorazowych dla każdego klienta) kartridży z pozłacanymi igłami o regulowanej długości: od 0,5 mm, do 3,0 mm. Głowice mają obszar zabiegowy 1 cm2 oraz 25 igieł (5×5) na twarz lub 49 igieł (7×7) na ciało.
Urządzenie ESTE DUAL posiada głowicę chłodzącą dla lepszej efektywności zabiegów. Szeroki zakres regulacji parametrów pozwala na zabiegi od bardzo delikatnych po bardzo intensywne.
Radiofrekwencja mikroigłowa to jednoczesne działanie znanych wcześniej zabiegów – radiofrekwencji (RF) i mezoterapii mikroigłowej (mikronakłuwania). Przy minimalnych kontrolowanych uszkodzeniach wierzchnich warstw skóry tworzy mikrouszkodzenia termiczne głęboko w skórze. Powstałe podrażnienia stymulują w konsekwencji tkanki do intensywnej produkcji nowego kolagenu i elastyny, przez co skóra uzyskuje jędrność i blask. W porównaniu do metod klasycznego frakcjonowania ablacyjnego i nieablacyjnego mikrouszkodzenia te powstają o wiele głębiej, zatem efekt jaki osiągniemy będzie mocniejszy a zabieg skuteczniejszy. Wykorzystuje prąd RF bipolarny, działający sub-ablacyjnie, jest przy tym bezpieczny, nie występuje ryzyko poparzeń oraz przebarwień, powszechnie występujących przy zabiegach laserowych.
Radiofrekwencja RF to fale elektromagnetyczne o częstotliwości fal radiowych (RF), które powodują mocne ogrzanie skóry właściwej. W ten sposób wywołują szok termiczny prowadzący do pobudzenia procesów regeneracji i przebudowy struktury kolagenowej. Tak więc poprzez podgrzanie można sztucznie wywołać proces odnowy skóry właściwej, a w konsekwencji uzyskać efekt jędrniejszej i bardziej elastycznej skóry. Istotne jest to, aby z temperaturą 40-80 stopni dotrzeć na odpowiednią głębokość.
Mikronakłuwanie to z kolei zabieg, w którym wykorzystuje się kartridż z mikroigłami do kontrolowanego mechanicznego pobudzenia skóry, co także stymuluje procesy naprawcze.
Urządzenie do frakcyjnej radiofrekwencji mikroigłowej ma głowicę wyposażoną w mikroigły, które po wkłuciu na głębokość od 0,5 do 3,0 mm podgrzewane są na całej długości i na ich końcu. To bardzo ważne, bo w ten sposób podgrzewane są wszystkie warstwy skóry.
W radiofrekwencji mikroigłowej wiemy dokładnie, jak głęboko i z jaką temperaturą docieramy. Jest to więc zabieg nie tylko efektywny, ale też precyzyjny i bezpieczny.
W efekcie zabiegu widać delikatne zaczerwienie naskórka w postaci siateczki bardzo podobnej do efektu po zabiegu lasera frakcyjnego. Przy czym istnieje bardzo małe ryzyko jakichkolwiek skutków ubocznych bowiem niemal cała energia rozchodzi się wewnątrz skóry właściwej, działając na włókna kolagenowe. Może się pojawić zaczerwienienie, które znika w przeciągu 1-2 dni oraz edema (opuchnięcie) skóry, która również znika najpóźniej na drugi dzień.
W porównaniu do zabiegu lasera frakcyjnego nie istnieje ryzyko powinowactwa z melaniną, więc nie pojawią się żadne przebarwienia.
Urządzenie daje naturalny efekt silnej, kompleksowej regeneracji skóry widoczny już po pierwszym zabiegu, który można bezpiecznie wykonać niezależnie od pory roku i karnacji.

GŁOWICA CHŁODZĄCA
Po zabiegi radiofrekwencji mikroigłowej poleca się poddać tkanki działaniu zimna w celu złagodzenia skóry. Zimno działa przeciwbólowo, hamuje receptory w skórze i zmniejsza uwalnianie mediatorów bólu. Zabiegi krio poleca się stosować także w przypadku cer podrażnionych. Zimno stymuluje zwężanie i rozszerzanie naczyń krwionośnych. W wyniku pobudzonej mikrocyrkulacji polepsza się wchłanianie aktywnych substancji.

FRAKCYJNA RADIOFREKWENCJA BEZIGŁOWA
Zabieg stymuluje procesy naprawcze wykorzystując działanie fal radiowych bez iniekcji skóry. Podgrzanie tkanek zapewnia skuteczną stymulację włókien kolagenowych.
Do zabiegu przeznaczona jest głowica z kartridżami bezinwazyjnymi zakończonymi 64 pinami emitującymi energię RF do tkanek bez naruszenia ciągłości naskórka. Metoda ta jest polecana w przypadku drobnych zmarszczek, zabiegów rewitalizujących, ujędrniających, odmładzających i regeneracyjnych.

Uwagi dotyczące zabiegu
Zabieg może być wykonany na twarz lub jej wybraną okolicę (np. oczu, ust), na szyi i dekolcie oraz na każdym innym obszarze ciała.
W trakcie pracy nad wybraną częścią ciała lub twarzy możn powtórzyć przyłożenie głowicy 2- lub e 3-krotnie w celu pogłębienia efektu. Szczególnie, jeśli problem jest większy w przypadku atrofii skórnych, blizn, rozstępów lub głębokich zmarszczek.

Z czym można łączyć zabieg
Botulinę lub inne iniekcje preparatu bio-zgodnego (np. kwas hialuronowy) mogą być wykonane nawet na jednej wizycie, ale po zabiegu RF. Natomiast, jeśli wcześniej była wstrzykiwana botulina czy iniekcje minerałów, należy przez pół roku używać igły o długości maximum 0,5 mm, aby nie zaburzać rezultatów.

Zalecenia po zabiegu
Silne schłodzenie miejsca zabiegu jest konieczne, a następnie nawilżenie preparatami również o właściwościach chłodzących, aby zmniejszyć ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. Można chłodzić obszar zabiegowy w trakcie zabiegu, a następnie po całym zabiegu. Po zabiegu może wystąpić opuchnięcie (edema), które powinno ustąpić po 1-2 dniach.
Po zabiegu przez okres ok 2 tygodni należy unikać opalania się. Przez ten czas należy stosować filtr przeciwsłoneczny.

Czas trwania zabiegu
Zabieg trwa ok. 40 minut do 1,5 godziny zależnie od wielkości powierzchni zabiegowej. Zabieg poprzedzony jest znieczuleniem.

Częstotliwość zabiegów
Ilość zabiegów zależy od indywidualnej diagnozy wykonującego zabiegi, od wieku i kondycji skóry pacjenta oraz od rodzaju problemu, ale z reguły zalecana jest seria 4-6 zabiegów wykonywanych w odstępach 1 miesiąca. Po tej serii można robić jeden zabieg (tzw. ‘przypominający’) raz na kwartał lub co pół roku w celu odświeżenia i utrzymania efektów.
Efekty
Efekty RF mikroigłowej można podzielić na te od razu widoczne i te, które uaktywniają się z czasem. Bezpośrednio po zabiegu następuje obkurczanie się włókien kolagenowych, przez co skóra staje się bardziej napięta. Jednak to co najważniejsze, dzieje się przez kilka kolejnych tygodni (do 2-5 miesięcy) po zabiegu. Następuje wówczas stymulacja powstawania nowego kolagenu, skracania się i zagęszczania jego włókien oraz budowania między nimi nowych wiązań. Skóra staje się przez to jędrniejsza i sprężysta. Dzięki odbudowie kolagenu wypełniają się drobne zmarszczki, a blizny i rozstępy ulegają spłyceniu lub całkowitej likwidacji.
• Ujędrnienie skóry, poprawa napięcia
• Wygładzenie zmarszczek i drobnych linii
• Przyrost kolagenu
• Odmłodzenie
• Przywrócenie kolorytu i blasku
• Zmniejszenie porów
• Wyrównanie atrofii i blizn powierzchownych
• Redukcja rozstępów i blizn
• Ujędrnienie skóry ciała
• Likwidacja nadpotliwości

Przeciwwskazania
• Ciąża i okres karmienia piersią
• Choroby tarczycy (nieuregulowane)
• Cukrzyca
• Epilepsja
• Choroby autoimmunologiczne
• Choroby nowotworowe i okres do 5 lat po ich przebyciu
• Stany po leczeniu promieniowaniem jonizującym
• Choroby układu krążenia np. zakrzepica, hemofilia lub czasowa niska krzepliwość krwi, nadciśnienie, żylaki (w miejscu zabiegu)
• Choroby krwi (anemia, małopłytkowość)
• Przyjmowanie leków przeciwzakrzepowych, niesterydowych leków zapalnych (np. Aspiryny, Acard) nawet w ciągu kilku ostatnich dni przed zabiegiem
• Ostre stany zapalne skóry, problemy dermatologiczne
• Zaburzenia czucia, zaburzenia gojenia się
• Metalowe, silikonowe implanty w okolicy zabiegowej
• Rozrusznik serca
• Skłonność do keloidów, bliznowaceń
• Trądzik różowaty, przy skórze naczyniowej stosować mniejsze natężenia i raczej głowicę frakcyjną
• Przebyte zabiegi z zakresu medycyny estetycznej (wypełniacze, botoks, nici PDO itp.)
• Miejscowe stany zapalne (infekcje wirusowe oraz bakteryjne)

Cennik
twarz (z okolicą oczu) – 500,-
twarz + szyja – 700,-
twarz + szyja + dekolt – 900,-
szyja – 400,-
dekolt – 400,-
okolica oczu – 300,-
okolica ust – 300,-
blizny potrądzikowe policzki – 300,-
dłonie – 400,-
ramiona,biust – 600,-
brzuch, pośladki – 700,-
uda całe – 900,-
uda przód,tył – 700,-
blizny pojedyncze – od 200,-

Karnety 5 zabiegów – rabat 15%

Liposukcja ultradźwiękowa

Poprzez działanie ultradźwiękami o określonej, niskiej częstotliwości wpływamy na powstanie zjawiska kawitacji. Wytworzona energia powoduje rozbicie komórki tłuszczowej, a uwolnione w ten sposób tłuszcze (wolne kwasy tłuszczowe i glicerol) są głównie transportowane przez układ naczyniowy i limfatyczny do wątroby, gdzie ulegają przemianie materii i stają się źródłem energii. W ten sposób można przyśpieszyć efekt redukcji nadmiaru tkanki tłuszczowej z „trudnych” obszarów, np. ud, pośladków, talii, bioder czy ramion.

 

Urządzenie posiada również głowicę na podczerwień IR – ogrzanie partii przed jej nadźwiękawianiem, sprzyja „upłynnieniu tkanki tłuszczowej” i głębszemu wnikaniu fali ultradźwiękowej. Połączenie tych dwóch bodźców sprawia, że efekty kuracji są bardzo widoczne a zabieg jest doskonałą alternatywą dla interwencji chirurgicznych.
Liposukcję łączymy najczęściej z masażem drenującym, próżniowym, icconem, falą akustyczną czy karboksyterapią lub falą radiową.

Mezoterapia - Lipoliza iniekcyjna

Zabiegi lipolizy iniekcyjnej wykonuje tylko lekarz. Poza działaniem preparatów istotne znacznie ma również samo nakłucie skóry (wykonuje się ich kilkadziesiąt do kilkuset) z uwagi na:

 • Poprawę metabolizmu komórek skóry
 • Przyspieszenie metabolizmu komórek tłuszczowych
 • Stymulację fibroblastów do produkcji kolagenu i elastyny
 • Powstanie nowych naczyń krwionośnych
 • Poprawę mikrokrążenia
 • Stymulację regeneracji skóry – wymianę na nowe komórki
 • Hamowanie tworzenia szkodliwych wolnych rodników
 • Prawidłowe odżywianie skóry

Te wszystkie aspekty stanowią przewagę mezoterapii iniekcyjnej nad tak zwaną mezoterapią bezigłową.

Do zabiegu lipolizy wykorzystuje się materiały zawierające wyciąg z soi – fosfatydylocholinę, posiadającą właściwości lipolityczne. Substancja podawana jest na głębokość tkanki tłuszczowej. W rezultacie komórki tłuszczowe ulegają degradacji, transportowane są do wątroby i wydalane z organizmu przez nerki.

ZABIEG Maximus:

Maximus działa na czterech poziomach ludzkiej tkanki. Zabiegowi zostaje poddany naskórek, skóra właściwa, tkanka tłuszczowa i mięśnie. Kompleksowość działania urządzenia otrzymujemy poprzez połączenie tripolarnej fali radiowej oraz dynamicznej aktywacji mięśni.

Fala radiowa podgrzewa skórę właściwą i tkankę podskórną do temp. ok. 60 st.C, jednocześnie chroniąc naskórek. Głębokość wnikania ciepła jest przeprowadzona w sposób kontrolowany i ogranicza się do miejsca zabiegowego. Przy zastosowaniu fali radiowej, zgromadzony w komórkach tłuszcz upłynnia się , sylwetka jest wyszczuplona i pozbawiona uporczywego cellulitu. Skóra staję się bardziej elastyczna, dotleniona z jednolitym kolorytem. Produkcja kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego wpływają na spłycenie zmarszczek, ujędrnienie skóry, a także na poprawę owalu twarzy.

Dynamiczna aktywacja mięśni powoduje skurcz mięśnia na całej powierzchni, dzięki czemu komórki tłuszczowe wypychane są na zewnątrz i szybciej ulegają wydaleniu z organizmu. Mechaniczne działanie od wewnątrz oraz od zewnątrz przyśpiesza drenaż tkanki.

CO O NAS MÓWIĄ

 • Miejsce godne polecenia 🙂 Miła atmosfera współgra z profesjonalnymi zabiegami. Szczególnie polecam zabiegi Laserem diodowym LightSheer efekt gwarantowany! 🙂

  17 marca 2016

  Katarzyna Kwaśniak
 • Rewelacyjna, profesjonalna obsługa, bogata gama zabiegów, bardzo miła atmosfera 🙂 Zabiegi efektywne, przyjemne i w dobrej cenie 🙂 Gorąco polecam!

  23 marca 2016

  Marta Józef Żyła
 • Polecam, polecam i jeszcze raz polecam:)fachowa pomoc w doborze zabiegów,indywidualne podejście i złote ręce Pani Marioli

  24 września 2018 ·

  Renata Kochan-Michno

ADRES

ul. Wł. Orkana 9
32-400, Myślenice, woj. małopolskie

Pn-Pt 9.00-20.00
Sob. 9.00-14.00

KONTAKT

+48 504 118 721
+48 512 820 534

salon@arsvita.com.pl